OTP Bank Liga (NB I.):
08.07. (hétfő): KTE – Kisvárda, 20:00
08.13. (vasárnap): KTE – Fehérvár FC, 21:00
08.19. (szombat): MTK - KTE, 17:45
08.26. (szombat): KTE - Puskás Akadémia, 15:30
09.03. (vasárnap): DVSC - KTE, 19:30
09.15. (péntek): Soroksár - KTE, 20:00 (MOL Magyar Kupa)
09.22. (péntek): KTE - Mezőkövesd, 20:00
09.27. (szerda): FTC – KTE, 20:00
10.01. (vasárnap): DVTK – KTE, 17:30
10.07. (szombat): KTE – Paks, 20:30
10.28. (szombat): KTE - ZTE, 12:30
11.01. (szerda): Szeged-Csanád GA - KTE, 19:00 (MOL Magyar Kupa)
11.05. (vasárnap): KTE - FTC, 14:45
11.12. (vasárnap): Kisvárda - KTE, 13:30
11.26. (vasárnap): Fehérvár FC – KTE, 19:30
12.02. (szombat): KTE – MTK, 13:00
12.08. (péntek): Puskás AFC – KTE, 20:00
12.17. (vasárnap): KTE – DVSC 13:30
Tavaszi szezon:
02.04. (vasárnap): Mezőkövesd – KTE, 15:00
02.08. (csütörtök): KTE – DVTK, 20:00
02.11. (vasárnap): Paks – KTE, 12:30
02.17. (szombat): KTE – Újpest, 13:00
02.24. (szombat): ZTE – KTE, 12:30
02.28. (szerda): Veszprém – KTE, 17:00 (MOL Magyar Kupa)
03.03. (vasárnap): FTC – KTE, 16:30
03.09. (szombat): KTE – Kisvárda, 15:15
03.16. (szombat): KTE – Fehérvár, 17:45
A további menetrendet később készíti el az MLSZ.
NB III. dél-keleti csoport:
A hazai mérkőzések helyszíne a Műkertvárosi Sportcentrum.
07.30. (vasárnap): Bp. Honvéd-MFA II. – KTE II., 11:00
08.02. (szerda): KTE II. – Dabas, 17:30
08.13. (vasárnap): BKV Előre – KTE II., 17:30
08.19. (szombat): KTE II. – ESMTK, 11:00
08.30. (szerda): Békéscsaba – KTE II., 17:30
09.03. (vasárnap): KTE II – Szeged-Csanád GA II., 16:00
09.09. (szombat): Körösladány – KTE II., 16:00
09.24. (vasárnap): KTE II. – Vasas II., 11:00
10.01. (vasárnap): Hódmezővásárhely – KTE II., 15:00
10.08. (vasárnap): KTE II. – Cegléd, 11:00
10.15. (vasárnap): Pénzügyőr – KTE II., 15:00
10.22. (vasárnap): KTE II. – Monor, 11:00
10.29. (vasárnap): Szolnok – KTE II., 13:00
11.05. (vasárnap): Füzesgyarmat – KTE II., 13:00
11.12. (vasárnap): KTE II. – Martfű, 11:00
11.18. (szombat): KTE II. – Bp. Honvéd-MFA II., 11:00
11.26. (vasárnap): Dabas – KTE II., 13:00
Tavaszi szezon:
03.03. (vasárnap): KTE II. – BKV Előre, 12:00
03.10. (vasárnap): ESMTK – KTE II., 14:00
03.17. (vasárnap): KTE II. – Békéscsaba, 11:00
03.24. (vasárnap): Szeged-Csanád GA II. – KTE II., 11:00
03.31. (vasárnap): KTE II. – Körösladány, 11:00
04.07. (vasárnap): Vasas II. – KTE II., 11:00
04.14. (vasárnap): KTE II. – Hódmezővásárhely, 11:00
04.21. (vasárnap): Cegléd – KTE II., 17:00
04.28. (vasárnap): KTE II. – Pénzügyőr, 11:00
05.05. (vasárnap): Monor – KTE II., 17:00
05.12. (vasárnap): KTE II. – Szolnok, 11:00
05.19. (vasárnap): KTE II. – Füzesgyarmat, 11:00
05.26. (vasárnap): Martfű – KTE II., 17:00