A CSAPAT ÉS A HONLAP TÁMOGATÓJA: HORVÁTH ÉPÍTŐMESTER ZRT.

Széles támogatói körrel értük el a történelmi sikert

A történelmi szezon sikerei aligha hoztak volna ilyen fényesen csillogó érmet, ha nem teszi meg mindenki a maga területén a legtöbbet azért, hogy klubunk ilyen jól szerepeljen. A játékosok, a szakmai stáb, a vezetés és a háttérstáb, valamint a lelkes szurkolótábor mellett elengedhetetlen a széles támogatói bázis is. Örömmel és büszkén mondhatjuk, hogy Kecskeméten ez adott. Elsőként 2017-ben a HÉP Zrt. tulajdonosi belépésével indult el az NB I. felé vezető úton klubunk, a megyei bajnokságból hat esztendő alatt a nemzetközi porondig jutva. Az út során több cég és vállalat is csatlakozott hozzánk Kecskemétről és vonzáskörzetéből, az egyre bővülő támogató kör pedig fontos részt vállalt 112 éves történetünk legjobb szerepléséből. 

– Nagy örömünkre folyamatosan egyre több helyi vállalkozó csatlakozik hozzánk, akik a büdzsé egy jelentős részét biztosítják működésünkhöz, a nagy cégek is egyre bátrabban és büszkébben állnak mögénk, az önkormányzatról nem is beszélve. Ilyen alapok mellett a KTE a következő szezonban is masszív és erős csapat lehet, adottak hozzá a lehetőségek, amit ezúton is köszönök a klub nevében – mondta dr. Filus Andor, klubunk ügyvezetője szezont értékelő interjújában. 

Álljon itt támogatóink névora is: 

Bagoly Egészségház
Bátori Kft.
BauGeneral Építő és Szolgáltató Kft.
Bauiso-Technik Kft.
CabTech Kft.
„Gomép” Ipari és Kereskedelmi Kft.
Dominó Építőipari Kft. 
HÉP Zrt.
Hovány csoport
Hufbau Akker
Kádár Környezetvédelmi Kft.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskeméti Fürdő
Kecskeméti Konzerv Kft.
Kecskeméti Termostar Hőszolgáltató Kft.
Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mester-Bau 2002 Kft.
MizsePack Nyomdaipari Kft.
Neumann János Egyetem
Phoenix Mecano 
Piroska Szörp
Veyron Ebédlő és Rendezvényház

Szerző: KTE/kecskemetite.hu

Média partnerek
Támogatók