Elkészült a tavaszi szezon menetrendje

Az már korábban eldőlt, hogy az NBIII. tavaszi szezonja március 8-án kezdődik, illetve május 31-én zárul, ugyanakkor a pontos időpontok még nem voltak ismertek. Az MLSZ Versenybizottsága mostanra mindhárom csoport menetrendjét véglegesítette.

A KTE HUFBAU idegenben, Monoron nyitja a szezont március 8-án (vasárnap) 14:30-kor. A lebonyolítás nem változott, a hivatalos mérkőzésnap továbbra is a vasárnap, kivéve nemzeti ünnep, illetve hazai válogatott tétmérkőzés esetén. Ettől egy alkalommal térnek majd el a csapatok, március 15-e ugyanis pont vasárnapra esik idén.

Tavaszi menetrendünk:

03.08. (vasárnap): Monor – KTE HUFBAU, 14:30

03.14. (szombat): Iváncsa – KTE HUFBAU, 14:30

03.22. (vasárnap): KTE HUFBAU – Honvéd II., 15:00

03.29. (vasárnap): Szabadkikötő – KTE HUFBAU, 15:30

04.05. (vasárnap): KTE HUFBAU – PMFC, 16:00

04.12. (vasárnap): Dunaharaszti – KTE HUFBAU, 16:00

04.19. (vasárnap): KTE HUFBAU – Dabas, 16:30

04.26. (vasárnap): Dunaújváros – KTE HUFBAU, 18:00

05.03. (vasárnap): KTE HUFBAU – Kelen, 17:00

05.10. (vasárnap): Szentlőrinc – KTE HUFBAU, 17:00

05.17. (vasárnap): KTE HUFBAU – Szekszárd, 17:30

05.24. (vasárnap): Kozármisleny – KTE HUFBAU, 17:30

05.31. (vasárnap): KTE HUFBAU – Taksony, 17:30

Szerző: Nyitray András