A felkészülés második közös hete veszi kezdetét, csapatunk egyben az első edzőmeccsre is készül már. Tímár Krisztián és stábja napi két edzést vezényel, melyet a hét közepén egy csapatépítő program egészíthet még ki, szombaton 10:00-kor pedig Soroksáron lépünk pályára először.
Szerző: KTE/kecskemetite.hu








-








































